Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

30zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Fizjoterapia
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

JUSTYNA

fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta z kilkunastoletnim stażem zawodowym. Specjalizuje się w zabiegach modelujących sylwetkę oraz masażach zarówno klasycznych jak i innych (gorące kamienie, odprężający, liftingujący twarzy). Łączy metody poznawane na kursach i szkoleniach aby praca z klientem przyniosła optymalny efekt. Nastrojowa muzyka i klimat podczas zabiegu z pewnością pozwolą na błogi relaks i odprężenie w miłej atmosferze. Prywatnie mama dwóch nastolatków, lubi przyrodę, książki, dobrą muzykę.

MARTYNA

kosmetyczka

Technik usług kosmetycznych. Stylizacja brwi i paznokci to jej pasja. Cechuje ją indywidualne podejście do klienta. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Wolne chwile spędza na świeżym powietrzu, śledzi trendy w makijażu i świecie mody.

PATRYCJA

W trakcie szkoły na kierunku kosmetycznym. Od młodzieńczych lat interesuje się stylizacją paznokci oraz pielęgnacją twarzy. Uważa, że zadbane dłonie są wizytówką zarówno kobiet jak i mężczyzn. Lubi dzielić się swoją wiedzą z klientkami, a także pomagać im zadbać o odpowiednią pielęgnację. 

ANNA

kosmetolog

Magister kosmetologii - absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Specjalizuje się w zabiegach na ciało oraz twarz. Interesuje się tematyką związaną z pielęgnacją cery trądzikowej, a także profilaktyką anti - age. W wolnych chwilach pisze artykuły do czasopism branżowych. Ponadto jest w trakcie studiów podyplomowych na kierunku podologia. Miłośniczka kosmetyków naturalnych.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie